predaj chata, chalupa Poľný Kesov

predaj chata, chalupa Poľný Kesov

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Poľný Kesov

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rekreačný objekt v Poľnom Kesove, len cca 700m od Thermal Park Nitrava, vyhľadávaného termálneho aquaparku s unikátnou termálnou vodou, ktorá priaznivo vplýva na pohybové ústrojenstvo, reumu, centrálny nervový systém, regeneráciu kĺbov a kostí, poúrazové stavy, uvoľnenie svalstva, regeneráciu mozgu a nervových zakončení.

Obec Poľný Kesov je vzdialená cca 20km od mesta Nitra, cca 25km od Nových Zámkov a cca 100km od hlavného mesta Bratislava.

Bezproblémová dopravná dostupnosť je po asfaltovej ceste, v obci je kompletná občianska vybavenosť.

Budova sa skladá zo 6. buniek so samostatným vchodom z drevenej terasy, prešla čiastočnou rekonštrukciou, boli vymenené kompletne plastové okná a dvere, objekt je zateplený novou fasádou.

Konštrukcia je montovaného typu Okál, strecha je z hliníku a bola vytvorená miestnosť na kotolňu. Pozemok má rozlohu 631m2.

Každá bunka má predprípravu na kuchynskú linku, kúpeľňu s WC. O prípravu teplej vody sa stará elektrický veľkoobjemový ohrievač a zásobník teplej vody, ktorý je v každej bunke samostatne.

Zastavaná plocha objektu je cca 237m2, je do tvaru L a každá bunka má rozmer cca 5,4x5m + terasa.

Stavba bola postavená v roku 1990, je napojená na obecný vodovod, elektrinu a odpad je riešený čističkou odpadových vôd, skolaudovaná bola ako Rekreačné zariadenie.

Cena je 80.000€

Objekt nemá vypracovaný energetický certifikát.

Viac o mne sa dozviete na petermadlenak.sk

Vzhľadom na blízkosť Thermal Park Nitrava odporúčam nehnuteľnosť ako investíciu, kde po rekonštrukcii a dorobenia kúrenia sa bude dať objekt prevádzkovať celoročne a vychádza tam celkom dobrá investičná návratnosť.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, zabezpečením financovania formou hypotéky, autorizovaných zmlúv advokátom s poistením zodpovednosti na sumu 1.500.000€ a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra