predaj poľnohospodársky objekt Vráble, Štúrova

predaj poľnohospodársky objekt Vráble, Štúrova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Vráble, Štúrova

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj skladové a výrobné priestory, situované v okrajovej časti zastavaného územia mesta Vráble v priemyselno-obytnej zóne v areáli OPS (Opravovne poľnohospodárskych strojov). Jedná sa o murovanú halu s celkovou výmerou 1518 m², ktorá môže slúžiť ako výrobno-prevádzková budova, prípadne sklad. Vzhľadom na polohu nehnuteľnosti a jej charakter je však možné ju využiť aj na iné podnikateľské účely. Pozemky pred budovou majú výmeru 601 m² a dajú sa jednoducho spevniť alebo zastavať. Prístup k budove je po betónových komunikáciách bezproblémovo dostupný aj nákladnej a kamiónovej doprave. Objekt je osadený do rovinatého terénu.

Vnútorná dispozícia a rozmery sú znázornené v galérii – zastavaná časť má celkovú rozlohu 1518 m², úžitková 1429 m². V časti budovy sa momentálne nachádzajú nájomcovia, tieto vzťahy môžu byť doriešené po dohode a podľa potrieb kupujúceho. Väčšia časť plochy je vhodná ako suchý skladovací priestor, vnútorné priečky je možné upraviť. Dve veľké prepojené miestnosti slúžia momentálne ako predajňa, vhodné sú na showroom, s možnosťou veľkej variability pri zmene dispozície. Podlahy – dlažba, betón. Zvyšnú výmeru plochy tvorí sociálne zázemie (samostatné WC ženy – muži, kuchynka), menšie sklady, kancelárie a prepojovacie chodby. Budova je pripojená na elektrickú energiu (220V aj 380V) a chránená alarmom. Taktiež je možné využívať pripojenie na mestskú vodu, predná časť budovy je vykurovaná plynom – vnútri je nainštalovaný nový plynový kotol, plynová kotolňa s prístupom cez plechové dvere zvonka slúži len na technické účely. Nosné obvodové múry sú murované z tehál hrúbky 45 cm, krytina na streche je z tvarovaného hliníkového plechu, okná a dvere väčšinou vymenené za plastové, okná v sklade pôvodné kovové, presvetlenie haly je riešené cez sklobetónové tvárnice. Budova bola postavená v roku 1957 a je vo veľmi dobrom technickom stave, umožňujúcom okamžité využitie, alebo jednoduché stavebné úpravy.

Základné parametre budovy:

• Druh budovy: Výrobná hala, priemyselná budova, sklad
• Účel budovy: Ľahký priemysel, sklad, obchodné priestory
• Dátum výstavby: 1957
• Zastavaná plocha: 1518 m²
• Počet podlaží: 1
• Druh konštrukcie: Murovaná
• Podlaha: liaty betón – vysoko záťažová podlaha + dlažba na predajnej ploche
• Strecha: sedlová, izolovaná, hliníková vlnovka
• Osvetlenie: okná, umelé osvetlenie (neónové)
• Vykurovanie: v prednej časti budovy, vlastný plynový kotol


Lokalita: budova sa nachádza na okraji mesta Vráble na Štúrovej ulici pri výjazde na Žitavce (smer Šurany, Nové Zámky, Podhájska). Je vzdialená od krajského mesta Nitra 22 km, od Levíc 26 km. Vlaková stanica je vzdialená 3,2 km od areálu, diaľnica 17,4 km. Mesto Vráble disponuje dobrou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík