predaj chata, chalupa Nová Ves nad Žitavou

predaj chata, chalupa Nová Ves nad Žitavou

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Nová Ves nad Žitavou

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj viničný domček situovaný v lokalite vinohrady Nová Ves nad Žitavou. Ponuku tvorí 2 podlažný hajloch s mierne svahovitým pozemkom o celkovej výmere 926 m2. K nehnuteľnosti vedie asfaltová, neskôr kamenistá prístupová cesta. K vinici je možné sa dostať aj medzimestskou dopravou, kde autobusová zastávka je na hlavnej ceste a k vinici je cca 20 minút peši. Ďalšie výhody: slnečný, tiché prostredie, autentická vinohradnícka lokalita, blízkosť mesta Vráble (2km) s kompletnou občianskou vybavenosťou, od Nitry aj Zlatých Moraviec (20 km). Z podkrovia je krásny výhľad na okolité vrchy.

Hajloch z roku 1970, je z pálenej tehly, strecha škridlová.

Dispozícia nehnuteľností: na 1. poschodí - kuchynka, izba, na podkrovie - izba, prekrytá terasa. Chatka je prázdna, nezariadená, podpivničená. Možnosť pripojiť sa na elektrinu cez agregát (kupujúci si musí zabezpečiť), rozvody elektriny v dome sú. Kúrenie pevným palivom, voda - verejná studňa. Celková úžitková plocha 60 m2. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!".

Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová