predaj poľnohospodársky objekt Vráble, Štúrova

predaj poľnohospodársky objekt Vráble, Štúrova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Vráble, Štúrova

* REZERVOVANÉ * Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj skladové a výrobné priestory, situované v okrajovej časti zastavaného územia mesta Vráble v priemyselno-obytnej zóne v areáli OPS (Opravovne poľnohospodárskych strojov). Jedná sa o murovanú halu s celkovou výmerou 620 m², ktorá môže slúžiť ako výrobno-prevádzková budova, prípadne sklad. Vzhľadom na polohu nehnuteľnosti a jej charakter je však možné ju využiť aj na iné podnikateľské účely. Prístup k budove je po spevnených komunikáciách bezproblémovo dostupný aj nákladnej a kamiónovej doprave. Objekt je osadený do rovinatého terénu. Hala je momentálne v strede predelená dvojitou sadrokartónovou priečkou, čím vznikli 2 samostatné sklady s vlastnými vstupmi. Na boku budovy sa nachádza ešte menšia hala, ktorá môže slúžiť ako kancelária alebo ďalší sklad. Budova je pripojená na elektrickú energiu a chránená alarmom. Podlaha je dimenzovaná pre ťažké stroje, preto je hrubá 40 cm s armatúrou. V hale je 3,20 t portálový žeriav – technológia je momentálne demontovaná, avšak je možné opätovné využitie žeriavu. Nosné obvodové múry sú murované z tehál hrúbky 45 cm, strecha je sedlová, nosná konštrukcia je z oceľových priehradových nosníkov. Krytina na streche je z tvarovaného hliníkového plechu, vráta sú plechové, okná jednoduché kovové, presvetlenie haly je riešené cez sklobetónové tvárnice. Budova bola postavená v roku 1957 a je vo veľmi dobrom technickom stave, umožňujúcom okamžité využitie, alebo jednoduché stavebné úpravy.

Základné parametre budovy:

Druh budovy: Výrobná hala, priemyselná budova, sklad
Účel budovy: Ľahký priemysel, sklad, obchodné priestory
Dátum výstavby: 1957
Zastavaná plocha: 620 m²
Počet podlaží: 1
Základné rozmery (d, š, v): 43m x 13m x 7,2 m / 10m x 6m x 7m (bočná budova)
Obostavaný priestor: 2880 m³
Vstupy: Hlavná brána - šírka 4,5m, výška 4,4m
Dve vedľajšie brány: šírka 3,5m, výška 3,5m
Druh konštrukcie: Murovaná
Podlaha: liaty betón – vysoko záťažová podlaha
Strecha: sedlová, izolovaná, hliníková vlnovka
Osvetlenie: okná, umelé osvetlenie (neónové)
Vykurovanie: bez vykurovania
Inžinierske siete: Elektrická prípojka – ÁNO – kapacita 3x80 A
Plyn: ÁNO – kapacita Strednotlak
Voda: NIE – prípojka pred pozemkom, možnosť využitia studne Kanalizácia – NIE – prípojka pred pozemkom

Lokalita: hala sa nachádza na okraji mesta Vráble na Štúrovej ulici pri výjazde na Žitavce (smer Šurany, Nové Zámky, Podhájska). Je vzdialená od krajského mesta Nitra 22 km, od Levíc 26 km. Vlaková stanica je vzdialená 3,2 km od areálu, diaľnica 17,4 km. Mesto Vráble disponuje dobrou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík