predaj chata, chalupa Ladice

predaj chata, chalupa Ladice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Ladice

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj viničný dom (chatu) v obci Ladice (13 km od Zlatých Moraviec a 23 km od Nitry). Pozemok s celkovou výmerou 412 m2 sa nachádza v extraviláne obce, vo vinárskej oblasti. V súčasnosti je tu vysadený vinohrad a postavená murovaná chatka spolu s klenbovou pivnicou nachádzajúcou sa v suteréne. Prvé podlažie tvorí predsieň, kuchyňa a izba.
V chatke nie je zavedená elektrická energia ani voda (bez možnosti zavedenia). V blízkosti (cca 40 m) sa nachádza spoločná studňa, z ktorej je možné čerpať vodu. Kúrenie je zabezpečené keramickými kachľami.
Pozemok je orientovaný na slnečnú južnú stranu. Prístup je možný po obecnej nespevnenej ceste, ktorú využívajú všetci majitelia priľahlých vinohradov.
Nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom stave, pripravená k okamžitému užívaniu, resp. k rekonštruovaniu podľa vlastných predstáv. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra