predaj chata, chalupa Dolná Lehota

predaj chata, chalupa Dolná Lehota

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Dolná Lehota

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj – novostavba drevenica 3 izbová chata v obci Dolná Lehota v Národnom parku Nízke Tatry s výhľadom na Chopok.
Dvojpodlažná rekreačná chata so súpisným číslom o rozmeroch cca. 12m x 4m je z roku 2018, je o veľkosti 92 m2 a stojí na 6 árovom pozemku pri potoku, ktorý vyviera priamo pod Chopkom a zároveň vedľa prameňa s pitnou vodou vhodnou aj pre dojčatá.

Chata je z drevených hranolov + zateplenie, škridla je asfaltový šindel, okná sú drevené eurookná, elektroinštalácia je s keramickým externým vedením s keramickými vypínačmi a zásuvkami. Vykurovanie chaty je cez infrapanel (kúpeľňa), olejové radiátory, v obývačke sú kachle na pevné palivo. Chata je napojená na elektrinu, obecný vodovod a kanalizáciu. Vedľa chaty je náraďovňa (dreváreň) na odkladanie pracovného náradia a dreva a je o rozmeroch 4m x 3m.

Drevená chata postavená na betónovom základe má vstup riešený cez zastrešenú terasu.
Dispozícia:
1.NP 46 m2: zádverie, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC, obývačka so schodiskom.
2.NP 46 m2: schodisko, galéria, dve samostatné izby.

Obec Dolná Lehota je v okrese Brezno, 30 km od Banskej Bystrice, 150 km od Nitry, 170 km od Košíc a 240 km od Bratislavy. Dolná Lehota Vás osloví svojou pokojnou atmosférou a malebnou prírodou v každom ročnom období. Svojou strategickou polohou na južnom upätí hrebeňa Nízkych Tatier je ideálnou destináciou pre milovníkov turistiky a cyklistiky. V zime na Vás čaká široká ponuka lyžiarskych stredísk a na svoje si prídu aj nadšenci bežeckého lyžovania či skialpinizmu.

Okolie však poskytuje široké možnosti aktivít – v lete napríklad,náročné aj nenáročné prechádzky v okolí – náučné chodníky, cyklotrasy a turistické trasy. V širšom okolí je to potom známy golfový rezort Tále (10 km), Bystrianska jaskyňa (12 km), Čiernohronská železnička (22 km), či splav Hrona (10 km). Veľa možností aktívneho odpočinku je však aj v zimnom období – najbližší lyžiarsky vlek so zasnežovaným svahom sa nachádza len pár km od chaty – Ski Krpáčovo so 650m dlhým svahom. Pre náročnejších lyžiarov sú ďalšie možnosti hneď neďaleko – Ski areál Tále 7 km, Ski centrum Mýto pod Ďumbierom 11 km, Chopok Jasná 13 km, Čertovica 20 km. Zimné radovánky môžu doplniť prírodné klzisko, detský vlek, upravené bežkárske trate a sánkarska a bobová dráha pri hoteli Polianka.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Na nehnuteľnosti nie je vypracovaný energetický certifikát.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra