predaj poľnohospodársky objekt Lužianky, Kaplanova

predaj poľnohospodársky objekt Lužianky, Kaplanova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Lužianky, Kaplanova

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodno kancelársky priestor typu novostavba rodinný dom s dvomi samostanými priestormi vo veľkosti 2 a 3 izbových bytov so samostatnými vstupmi a vlastnými parkovacími miestami v obci Lužianky na ulici Kaplánová - dosah MHD od mesta Nitra.
Budova s úžitkovou plochou cca. 170 m2 je postavená na 5á pozemku a pozostáva z dvoch nadzemných podlaží z dvoch samostatných jednotiek, pričom:
1.NP.: 3 izbový byt o veľkosti 83 m2 + terasa + parkovacie miesto.
Dispozícia: chodba, kúpeľňa s WC s bidetom a so sprchovým kútom, spálňa, pracovňa, obývacia izba s výstupom na terasu a s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, umývačka riadu, odsávač pár).
2. NP.: 2 izbový byt o veľkosti 83 m2 + 12 m2 terasa, nachádza sa na 1.poschodí so samostatným vstupom a prináleží k nemu parkovacie miesto pred budovou.
Dispozícia: chodba, kúpeľňa s WC s bidetom a so sprchovým kútom, spálňa, obývacia izba, jedálenská časť s výstupom na terasu, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, umývačka riadu, odsávač pár).
Budova je novostavba kolaudovaná v roku 2017, je dvojpodlažná a je postavená z tehly, zateplená polystyrénom, okná sú izolačné 3 sklá s elektrickými hliníkovými žalúziami na ovládanie, vstup na pozemok je cez elektrickú bránu na DO. Vykurovanie priestorov je cez plynový kotol Viesmann s prietokovým ohrievačom na prípravu TÚV so samostatnými meračmi.
Budova je napojená na elektrinu, vodovod, plyn a kanalizáciu.
Priestor sa predáva kompletne zariadený, viď fotky a zariadenie a vybavenie je úplne nové.
Cena za celok je 210 000,- Eur + DPH.

Kontaktujte makléra