predaj chata, chalupa Paňa

predaj chata, chalupa Paňa

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Paňa

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom (chalupu) v obci Paňa, vzdialenej od krajského mesta Nitra 17 km, od mesta Vráble 8 km. Rodinný dom je v pôvodnom stave, momentálne neobývaný, vyžaduje si rekonštrukciu. Stavebný materiál: hlina, nepálená tehla, prístavba z pálenej tehly, plechová strecha. Dispozícia RD: 3 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, predsieň. Nachádza sa na pozemku o výmere 912 m2 s prístupom z asfaltovej komunikácie – vstupná časť je široká 8 metrov a umožňuje pohodlný príjazd s osobným autom. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky inžinierske siete – obecný vodovod, elektrinu aj plyn (na kúrenie sa využívajú gamatky). Na pozemku sa nachádza aj studňa na polievanie záhrady a žumpa. V ďalšej časti pozemku sú vystavané prístrešky a šopy, garáž disponuje montážnou jamou a ďalšia samostatne stojaca šopa je podpivničená a využívaná ako sklad zeleniny.
Vzhľadom na vek stavby (začiatok užívania okolo roku 1940) a prevládajúci stavebný materiál (nepálená tehla) je nehnuteľnosť určená skôr na rekreačné využitie ako chata, chalupa, záhradný domček. Pozemok poskytuje viac možností realizácie, stavby na pozemku je možné využiť na skladovanie, chov a pestovanie, alebo je možné ich odstrániť.
Obec má základnú občiansku vybavenosť (obecný úrad, materská škola, obchod) a veľmi dobrú dostupnosť do krajského mesta – 15 minút autom + priame autobusové spoje (zastávka 50 metrov od domu). Lokalita je obľúbená medzi záhradkármi a vinármi, nachádza sa na trase novovybudovanej cyklotrasy Nitra – Vráble s vynikajúcimi možnosťami pre rekreačný šport – turistiku, rybolov, cyklistiku.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. K dispozícii znalecký posudok nehnuteľnosti z januára 2018.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík