predaj chata, chalupa Šalov

predaj chata, chalupa Šalov

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Šalov

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj domček s veľkým pozemkom v malebnom kúsku prírody mimo zastavaného územia obce Šalov, vzdialenej od okresného mesta Levice 30 km, od mesta Želiezovce 12 km.
Celková výmera pozemku je 1899 m2 a zastavaná plocha 36 m2.
Vďaka výbornej polohe nehnuteľnosti situovanej vo viničnej oblasti obklopenej prírodou, si tu na svoje prídu všetci, ktorí hľadajú dokonalý relax v prírode.
Chata je dvojpodlažná, v spodnej časti sa nachádza veľká priestranná kuchyňa vybavená kuchynskou linkou a sporákom i miestom na stolovanie. V zadnej časti miestnosti je vchod do veľkej klenbovej pivnice postavenej z kameňa. K obytnej časti prislúcha podkrovie, ktoré slúži na spanie a výstup naň je situovaný zo zadnej strany chaty.
Kúrenie zabezpečujú nové kachle na pevné palivo. Do chaty je privedená elektrina. Voda nie je k dispozícii, je však možnosť vyhĺbiť vŕtanú studňu.
Nehnuteľnosť je vzdialená 1 km za obcou. Prístup k chalupe je po spevnenej ceste.
Táto nehnuteľnosť je vhodná pre ľudí, ktorí vyhľadávajú súkromie pre rekreačné pobyty, milovníkov prírody, pešej turistiky.
Domček sa predáva s vkusným a funkčným zariadením, nevyžaduje rekonštrukciu, takže je pripravený okamžite k užívaniu novým vlastníkom.
Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu

Kontaktujte makléra