predaj chata, chalupa Jedľové Kostoľany

predaj chata, chalupa Jedľové Kostoľany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Jedľové Kostoľany

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom chata chalupa v obci Jedľové Kostoľany, ktorá je vyhľadávaná turistická a rekreačná lokalita.
Dom je postavený z kameňa, má hrubé kamenné múry s dobrou izoláciou a klímou a je postavený na 861 m2 veľkom pozemku, ktorý sa mierne zvažuje a za záhradou tečie malý potôčik s krištáľovo čistou vodou.
Dom je celý podpivničený, je napojený na elektrinu, plyn a obecný vodovod. Vykurovanie je cez plynové gamatky, v dome nie je vybudovaná kúpeľňa s WC. Dom je v pôvodnom a zachovalom stave.
Dispozícia domu: vstupná predsieň a chodba, kuchyňa, izba, 3x pivnica.
Dom je zdravý, na pozemku sú ovocné stromy.
Dom je určený pre tých, ktorí hľadajú aktívny oddych s možnosťou hubárčenia a turistiky v tichej a kľudnej lokalite, ktorá je vzdialená iba 45 km od Nitry a 12 km od Zlatých Moraviec.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra