predaj poľnohospodársky objekt Nitra

predaj poľnohospodársky objekt Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Nitra

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj historický objekt starej sýpky v obci Janíkovce pri Nitre. Nachádza sa na pozemku o výmere 45,7 árov. Sýpka s rozmermi 35 x 14 m má 3 nadzemné podlažia, každé s rozlohou 490 m2 a podkrovie.
Nehnuteľnosť bola postavená v 60. rokoch a využívaná ako sklad obilia a vyznačuje sa vysokou nosnosťou jedného podlažia (až 250 ton).
Na objekte je nová škridľová strecha Bramac, ostatná časť sýpky je v pôvodnom stave. Vonkajšie obvodové múry boli postavené z kvádra, na vnútorné priečky bola použitá tehla. Vo vnútri sa nachádza aj výťahová šachta. K dispozícii sú všetky inžinierske siete.
Obec Janíkovce je prímestskou časťou mesta Nitry, s dobrou dostupnosťou autom aj s MHD.
Sýpka sa nachádza v kľudnej časti obce, na miernom kopci, ktorý poskytuje výhľad na okolie. K objektu vedie asfaltová prístupová cesta a na jej konci sa nachádza vstupná rampa do celého areálu.
Po zrekonštruovaní je objekt vhodný na podnikateľské aktivity. Zo sýpky je možné vybudovať hotel s jedinečnou atmosférou alebo bytový dom s veľkým počtom ubytovacích kapacít. Vzhľadom k veľkosti pozemku, je možné zrealizovať výstavbu bazéna, vírivky, vonkajšieho altánku a pod.
Cena na vyžiadanie v kancelárii.
Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra