predaj rodinný dom Starý Tekov

predaj rodinný dom Starý Tekov

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Starý Tekov

Exkluzívne iba u nás!!!
Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom v Starom Tekove v okrese Levice. Vzdialenosť od okresného mesta Levice je 8 km, krajské mesto Nitra 38 km.
Pozemok o veľkosti 1969 m2, úžitková plocha domu 160 m2 + samostatne stojaca garáž 50 m2 s prístreškom na posedenie, pivnica pod domom cca 25 m2.

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2008 vrátane celej novej strechy, elektroinštalácie, vodovodného a kanalizačného potrubia. Kúrenie je v celom dome plynové, podlahové. Stavba je zhotovená z tehly, kvádra a kameňa.
Na dvore sa nachádza kopaná studňa, slúži na polievanie.
IS: plyn, elektrina, obecná voda, studňa, septik ČOV (čistička odpadových vôd).

Dispozícia domu: vstupná chodba, samostatné WC, veľká obývacia izba s krbom, kuchyňa, špajza, spálňa, chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a rohovou vaňou aj s umývadlom a WC, zároveň s miestom pre práčku, pracovňa, v zadnej časti sa nachádza veľká priestranná izba, ktorá sa dá rozdeliť na dve obytné izby.

Za domom je murovaná miestnosť, slúžiaca ako sklad a prestrešená terasa na posedenie. Na dvore je samostatne stojaci prístrešok na drevo.

Obec Starý Tekov, je občiansky výborne vybavená, nachádza sa tu materská škôlka, základná škola vrátane 9 ročníka, obecný úrad, pošta, nové potraviny-supermarket, obchod pre záhradkárov, reštaurácia s ubytovaním, pohostinstvo, bar + zmrzlina.
Popri obci tečie rieka Hron, kde je možnosť bicyklovania, športovania, relaxu, člnkovania, prechádzok, kúpania, rybolovu. Rybolov je možný aj na obecnom rybníku.

Mesačné náklady na dom:
- plyn 85 €
- elektrina 60 €
- voda 10 €

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra