predaj rodinný dom Budmerice

predaj rodinný dom Budmerice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Budmerice

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj poschodový rodinný dom v obci Budmerice, len pár kilometrov od Modry. Dom je postavený na pozemku s rozlohou 419 m2 a jeho úžitková plocha je 101 m2.

Malebná dedinka Budmerice leží v okrese Pezinok v údolí rieky Gidra na okraji úrodnej Trnavskej pahorkatiny od západu chránená pohorím Malých Karpát. Patrí do vinárskej oblasti Malokarpatského regiónu a mikroregiónu Červený Kameň. Prechádza ňou obnovená historická Svätojakubská pútna cesta na Slovensku. Má približne 2.500 obyvateľov, v obci sa nachádza zdravotné stredisko s lekárňou, základná, materská škola, umelecká škola, obchodné a reštauračné prevádzky.

Detaily domu:
- Výstavba domu bola dokončená v roku 2011 a kolaudovaná v roku 2012
- Dom ponúka 3 izby plus jednu izbu s osobitným vchodom
jednu z izieb je možné predeliť priečkou a vytvoriť tak ďalšiu, piatu izbu
- Samostatná izba so vstupom z vonku a vlastnou kúpeľňou predstavuje samostatnú bytovú jednotku
- Stavba je z tvárnic Porfix a z tehly
- Orientácia domu je do ulice na juhozápadnú stranu
- Kanalizácia je riešená čističkou odpadu
- Dom je vykurovaný plynovým kotlom s podlahovým vykurovaním
- V dome sú všetky inžinierske siete (elektrika, voda, plyn) vrátane optického kábla

Dispozične sa po vstupe do domu ocitnete v chodbe, z ktorej vchádzate do dennej časti na prízemí alebo do nočnej časti na poschodí. Na prízemí sa nachádza veľká obývacia izba, spojená s kuchynským kútom a kúpeľňa s vaňou. Poschodie tvoria 2 izby, z toho jedna veľká, ktorú je možné predeliť priečkou na 2 izby, a kúpeľňa so sprchovým kútom. Súčasťou domu je ešte jedna izba s kúpeľňou, ktorá má vstup z vonku a tvorí samostatnú bytovú jednotku, prípadne jednoduchou stavebnou úpravou je možné jú prepojiť s dennou prízemnou časťou domu.

Viac informácií k domu na tomto linku: https://igorkliman.sk/rd-budmerice

Tento dom je ideálny pre rodinu, ktorá hľadá pokojné a príjemné bývanie na dedine v blízkosti prírody a zároveň s dobrou dostupnosťou do mesta. Neváhajte a príďte sa na dom pozrieť!

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra