predaj rodinný dom Hontianske Nemce

predaj rodinný dom Hontianske Nemce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Hontianske Nemce

Exkluzívne iba u nás!!!
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 - izbový podkrovný, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom (vhodný aj ako chalupa) v obci Hontianske Nemce, okres Krupina. Vzdialenosť od historického mesta Banská Štiavnica je 23 km, okresné mesto Krupina 11 km, Zvolen 40 km.

Pozemok o veľkosti 667 m2
Rozloha domu 120 m2
Mesačné náklady na dom 80 € + náklady na tuhé palivo (drevo, pelety).
Na pozemku sa nachádza prístrešok na parkovanie auta a drevený záhradný domček.

Dom je postavený: pôvodná časť kameň, prístavba tehla.
Celý dom prešiel kompletnou, veľmi vkusnou rekonštrukciou, vrátane elektroinštalácie, vodoinštalácie, vnútorných omietok, vonkajšieho zateplenia s fasádou, nová strecha, plastové okná a dvere, podlahy, vonkajšie žalúzie na ovládanie.
Dom má kamerový systém a predáva sa so zariadením, ktoré je v cene domu.

Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC, vľavo kuchyňa so schodiskom do podkrovia, spálňa s krbom, v zadnej časti domu sa nachádza priestranná obývačka s krbom a klimatizačnou jednotkou a výstupom na prestrešenú terasu slúžiacu na príjemné posedenie pri kávičke či dobrom obede.
Na terase je k dispozícii uzatvorená menšia kuchynka slúžiaca na grilovanie.
Na poschodí sa nachádza veľký otvorený priestor na spanie a oddych a ďalšia obytná miestnosť, ktorú treba dokončiť.

IS: obecná voda, elektrina, septik riešený žumpou. Kúrenie v dome je na tuhé palivo, 2x krb a klimatizačná jednotka, ktorá slúži aj na vykurovanie domu aj na chladenie. Cena domu so zariadením je 286 000,-€

Pozemok je svahovitý, celý oplotený a upravený. Vzadu za pozemkom je les, kde môžete pozorovať lesné zvieratá, srnky, jelene... Je tu pokoj, žiadny ruch nakoľko sa dom nachádza na konci obce.
Obec je občiansky výborne vybavená.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.


Kontaktujte makléra