predaj rodinný dom Paňa

predaj rodinný dom Paňa

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Paňa

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov – 4-izbový rodinný dom „PROmiprojekt Laguna 19“. Predáva sa v štádiu holodomu s možnosťou dokončenia na kľúč. Nehnuteľnosť je umiestnená na mierne svahovitom pozemku v centrálnej časti obce Paňa – jeho rozloha je 413 m2 s podielom 156 m2 na súkromnej prístupovej ceste. Rodinný dom sa predáva tak, ako je zobrazený na reálnych fotografiách. Momentálne prebiehajú práce v exteriéri – vyčistenie a vyrovnanie pozemku a výstavba oporných múrov z dvoch strán. Predajná cena je v aktuálnom stave 109.000,- EUR, vo finálnom dokončení holodomu 149.000,- EUR.

Projekt Laguna 19
Samostatne stojaci prízemný rodinný dom bez podpivničenia, vhodný pre 4-člennú rodinu. Dispozícia RD – cez vstupné zádverie a chodbu sa dostaneme do všetkých miestností v dome. V prednej časti domu sa nachádzajú dve detské izby. V strede domu je situovaná kuchyňa, malá komora, kúpeľňa, WC a nika, v ktorej je umiestnený kotol ústredného kúrenia. V zadnej časti domu sa nachádza obývacia izba a spálňa s výstupom na terasu.
Rodinný dom je postavený z materiálu Porfix, má sedlovú strechu so škridlou Mediterran a plastové okná - 3-sklo vo farebnom prevedení antracit. Vstup do rodinného domu je z južnej strany, terasa je orientovaná na západ. Rozmery RD sú 15m x 8m + terasa 6m x 3m, zastavaná plocha činí 142,4 m2 a úžitková plocha 104 m2 .

Inžinierske siete
Rodinný dom je pripojený na obecný vodovod, elektrinu a kanalizáciu, optické pripojenie pred domom. Kúrenie bude elektrické, možnosť individuálnej plynovej prípojky.
V cene je aj podiel na spoločnej prístupovej ceste s finálnym vyhotovením z betónu.

Obec Paňa
Obec Paňa má základnú občiansku vybavenosť (obecný úrad, materská škola, potraviny) a veľmi dobrú dostupnosť do krajského mesta mimo frekventované cestné ťahy (Nitra 17 km – 20 minút, Vráble 8 km – 10 minút). Cez obec vedie nová značená cyklotrasa spájajúca mestá Nitra a Vráble. Jedná sa o pokojnú lokalitu bez rušivých vplyvov, okolité vinohrady sú vhodné na prechádzky. Z obce premáva priame autobusové spojenie do krajského mesta (zastávka 2 min. od domu).

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík