predaj rodinný dom Nitra, Biovetská

predaj rodinný dom Nitra, Biovetská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Biovetská

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v tichej lokalite, ktorý bude predávaný v štádiu hrubej stavby. Dom bude postavený na pozemku o rozlohe 434 m2 a ponúka 4 izby, terasu a úžitkovú plochu 86.9 m2. K domu patrí aj terasa s rozlohou 8 m2. Hrubá stavba bude postavená z tehly na železobetónovom základe, betónová strešná krytina s väzníkovým krovom.

Tento rodinný dom sa nachádza výhodne v blízkosti mesta, no zároveň v zelenej lokalite neďaleko rieky. Táto poloha poskytuje ideálny kompromis medzi prístupom k mestským službám a prírodným prostredím.

Dom sa nachádza v mestskej časti Nitry - Dolné Krškany so základnou občianskou vybavenosťou. Do obce premáva MHD, vlaková doprava, nachádzajú sa tu obchodné prevádzky, škola.

Plánované dokončenie hrubej stavby je naplánované na november 2023, čo znamená, že nový majiteľ bude mať možnosť dokončiť dom podľa svojich predstáv a preferencií. Dom je vhodný pre rodiny, ktoré si želajú vlastný dom v tichej lokalite s možnosťou prispôsobenia interiéru podľa svojich potrieb. Developer zároveň ponúka možnosť dokončenia na kľúč do požadovaného štádia.

Ak hľadáte nový dom v príjemnom prostredí s možnosťou vlastného dotvorenia, neváhajte a kontaktujte ma pre viac informácií a záujem o obhliadku.

Viac informácií a fotografií k ponuke nájdete na stránke nehnuteľnosti: https://igorkliman.sk/rd-krskany-nitra

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra