predaj rodinný dom Jelenec

predaj rodinný dom Jelenec

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Jelenec

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Jelenec, vzdialenej 15 km od Nitry. Je postavený na rozľahlom pozemku s výmerou 1.389 m2.
Postavený bol v 60. rokoch, zastavaná plocha domu je 263 m2, úžitková cca 110 m2. V zadnej časti sa nachádza ešte hospodárska miestnosť. Dom je v pôvodnom stave (okrem vymenených okien v izbách), určený ku kompletnej rekonštrukcii.

Dispozícia: vstupná chodba, dve priestranné izby orientované smerom do ulice, ďalšia izba a kuchyňa s výhľadom na dvor a záhradu, špajza, kúpeľňa, toaleta a miestnosť s výstupom na povalu.

V dome je zavedená obecná voda, elektrická energia, plyn. Kúrenie je v súčasnosti riešené plynovými gamatkami. Odpad bol v minulosti riešený žumpou.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane škôlky, ZŠ, obchodu, pošty, lekára a lekárne.

Benefitom tejto nehnuteľnosti je väčšia obec s kompletnou občianskou vybavenosťou, rýchla dostupnosť z Nitry a aj samotné prostredie obce obklopenej pohorím Tribeč, s možnosťami turistiky na hrad Gýmeš.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra