predaj rodinný dom Veľký Kýr

predaj rodinný dom Veľký Kýr

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľký Kýr

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľký Kýr, vzdialená iba 13 km od Nitry a 19 km od Nových Zámkov.
Dom je 2. podlažný, možný využiť ako dvoj-generačný s oddelenými vstupmi, postavený je na 16,5 árovom pozemku.
Dom je postavený z kvádra, pred 10 rokmi prebehla kompletná rekonštrukcia interiéru+exteriéru. Celková úžitková plocha domu je 207 m2.

Dispozícia domu:
1:N.P. o rozlohe 95 m2: chodba, kuchyňa, 3 x izba, technická miestnosť, kúpeľňa s WC.
2:N.P. o rozlohe 111 m2: chodba, detská izba, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, spálňa, kúpeľňa, samostatné WC.

Dom sa kompletne rekonštruoval, pričom sa upravovala aj dispozícia, zateplený je 8 cm polystyrénom, nová fasáda, nová zaizolovaná a zateplená strecha, plastové okná a dvere, zmenená elektroinštalácia, vybudoval sa teplovodný krb, nové podlahy, nové kúrenie plynovým kotlom + radiátory (4 roky dozadu), nový bojler na TÚV (3 roky dozadu), kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, vstavaná chladnička s mrazničkou, plynová varná doska, komínový odsávač pár, elektrická rúra), stierky, podlahy, klimatizačná jednotka na chodbe.

Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod, kopaná studňa, 10 m3 žumpa, optický internet je pred domom.

Pozemok je navrhnutý architektom, rozdelený je na viac samostatných celkov, pričom pred domom je parkovisko pre 3 autá (1 vnútri + 2 pred bránou), za domom sa nachádza rozsiahly záhradný domček + altánok s grilom, pingpongovým stolom a odkladacou miestnosťou, zapustený bazén s filtráciou a zapustenými schodmi o rozmeroch 2 m x 4 m x 1,5 m hĺbka s prekrytím. Zadná časť pozemku je oddelená okrasnou výsadbou a nachádza sa tam terasa + ihriská pre deti.
Celý pozemok je zavlažovaný automatickou závlahou z kopanej vlastnej studne o hĺbke 12 m. Pozemok je rajom pre oddych a šport pre náročných klientov.

Nehnuteľnosť splní prianie aj náročnejšiemu klientovi, ktorý nechce riešiť už dodatočné rekonštrukčné práce a môže si plne užívať všetky benefity a možnosti, ktoré nehnuteľnosť ponúka.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Viac fotiek nájdete na:
remax-slovakia.sk/reality/detail/115302/predaj-rodinny-dom-velky-kyr/re-max-family/M2467

Kontaktujte makléra