predaj rodinný dom Mojmírovce

predaj rodinný dom Mojmírovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Mojmírovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj kompaktný 2 izbový domček s veľkým pozemkom o výmere 1385 m2, v príjemnom prostredí, blízko krajského mesta Nitra, v obci Mojmírovce. Zastavaná plocha 152 m2. Obytná plocha 55 m2.

Dispozícia domu pozostáva z kuchyne, dvoch izieb - spálňa, obývačka, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou a ponúka aj možnosť zrekonštruovať nevyužitú kôlňu, ktorá je rovnako zastrešená a tvorí celok domu. Tento priestor ponúka ďalšie dve izby. V roku 2013 bola repasovaná plechová strecha. Kúrenie je zabezpečené radiátormi a plynovým kotlom, ktorý sa využíva aj na ohrev vody. V dome je zavedená klimatizácia a sú tam eurookná.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete - plyn, elektrika, obecná voda, kanalizácia, studňa. Záhrada s rozlohou 780 m2 poskytuje priestor na oddych a relaxáciu.

Na konci mierne svahovitého terénu je potok. Na pozemku sa nachádza letná kuchynka, voliéra pre psov, altánok a priestor na chov hydiny. Nehnuteľnosť je vhodná pre menšiu rodinu alebo ako rekreačný objekt.

V obci sa nachádza obecný úrad, základná škola, škôlka, potraviny, pošta, kaštieľ Mojmírovce.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová