predaj rodinný dom Podhájska

predaj rodinný dom Podhájska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Podhájska

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu rodinného domu, skolaudovanú v roku 2016, v obci Podhájska. Dom sa nachádza na krásnom pozemku o rozlohe 956 m2 s okrasnou výsadbou a ponúka možnosť prenajímania 4 samostatných hosťovských izieb s vlastným sociálnym zariadením a kuchynským kútom. Každá izba ma samostatný vstup. Zastavaná plocha domu je 229 m2.

V obci Podhájska žije 1088 obyvateľov (k 31.12. 2011), nachádza sa tu zdravotné stredisko, stanica RZP, základná a materská škola, pošta, informačné centrum, ubytovacie zariadenia a rozvinutá sieť obchodov a reštaurácií. Atrakciou dynamicky sa rozvíjajúcej obce Podhájska je Termálne kúpalisko Podhájska s geotermálnou vodou, často prirovnávanou k vode Mŕtveho mora a jej priaznivými účinkami na ľudský organizmus. Podhájska je ideálnym miestom na pokojný relax, dovolenku a rekreáciu počas celého roka.

Dom pozostáva z 3-izbového bytu s veľkou terasou, štyroch hosťovských izieb, skladových priestorov, pivnice a samostatnej garáže. Konštrukcia domu je tehla s hrúbkou 30 cm so zateplením minerálnou vlnou o hrúbke 12 cm. Strecha je pokrytá škridlou, pod ktorou je obrovský úložný priestor, budúci majiteľ má možnosť ho zobytniť. Okná sú z hliníkového profilu s trojsklom.

Náklady na prevádzku sú nízke vďaka tepelnému čerpadlu, solárnemu ohrevu a krbu s tepelným výmenníkom. Dom má vinylové podlahy a je vybavený čističkou odpadu a žumpou. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa s pitnou vodou a miesto na posedenie s vonkajším krbom. Ponechanie zariadenia domu bude predmetom dohody s novým majiteľom. Viac informácií, viac fotografií, nájdete na stránke: https://igorkliman.sk/rd-podhajska

Nezmeškajte príležitosť vlastniť tento krásny rodinný dom v obci Podhájska. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky pre viac informácií a zabezpečte si svoj nový domov ešte dnes!

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra