predaj rodinný dom Dolné Lefantovce

predaj rodinný dom Dolné Lefantovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Dolné Lefantovce

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Dolné Lefantovce. Nehnuteľnosť sa nachádza na krásnom mieste na konci slepej ulice, z ktorej vedú už iba poľné cestičky, zvádzajúce k prechádzkam v krásnej okolitej prírode.
Dvojpodlažný rodinný dom postavený z tehál hrúbky 40 cm, o úžitkovej ploche 246 m2, bol kolaudovaný v roku 1986 a je situovaný v prednej časti upraveného a vysadeného pozemku, ktorého celková výmera je 1420 m2. Dom pozostáva z jedného podzemného a dvoch nadzemných podlaží, je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu aj plyn.
Dispozícia prízemia (103 m2): vstupná chodba, wellness miestnosť, kuchyňa prepojená s obývačkou, samostatná toaleta, špajza so vstupom do pivnice, práčovňa/sklad s výstupom na terasu a do záhrady.
Dispozícia poschodia (103 m2): priestranná chodba, 3x izba s balkónom, 1x izba bez balkóna, kúpeľňa s toaletou a šatník.
Dispozícia podzemného podlažia: miestnosť s plynovým kotlom na kúrenie + elektrický kotol na ohrev vody, miestnosť pre letnú kuchyňu a miestnosť na uskladneníe úrody s veľkým chladiacim boxom. Vstup do pivnice je možný z domu aj zo záhrady.
Dom prechádzal v priebehu rokov viacerými renováciami a vylepšeniami. Napríklad: celý dom je možné napojiť na elektrickú energiu zo solárnych panelov, ktoré sú umiestnené na streche dvojgaráže a teda nie je závislý iba na elektrickej energii od dodávateľa. Na pozemku sa nachádzajú 3 studne s pitnou vodou (extra filter na vodu je aj v kuchyni). Kúrenie v dome je možné plynovým kotlom alebo šamotovými kachľami s prieduchmi. V prípade kúrenia iba kachľami je k ohrevu vody možné použiť aj elektrický kotol v pivnici.
Rekonštrukcie:
-rok 2008 vymenné pôvodné okná za plastové,
-rok 2010 bolo dobudované prekrytie terasy,
-rok 2013 boli v dome vymenené elektrické rozvody,
-rok 2014 pôvodná garáž na prízemi domu bola prebudovaná na malé wellness s vírivkou,
-rok 2015 nová strecha domu,
-rok 2019 nové podlahy na prízemí domu,
-rok 2021 na jeseň vymenený nový plynový kondenzačný kotol s ohrevom vody.
Upravená záhrada za domom je vysadená rôznymi už rodiacimi ovocnými stromami (jablone, slivky, nektarinka, Nashi hruška...), na ďalšie pestovanie je k dispozícii aj skleník.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii. V dome je privedená optika od Telekomu.
Nízke mesačné prevádzkové náklady do 140,- eur/mesiac z domu robia veľmi zaujímavé bývanie poskytujúce dostatok priestoru aj väčšej rodine.

Obec Dolné Lefantovce sa nachádza 15 km od krajského mesta Nitra, 18 km od okresného mesta Topoľčany a disponuje základnou občianskou vybavenosťou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová