predaj rodinný dom Malý Lapáš

predaj rodinný dom Malý Lapáš

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Malý Lapáš

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Malý Lapáš. Dom sa nachádza na slepej ulici v tichej lokalite, čo zaručuje pokojné bývanie pre celú rodinu. Dom má úžitkovú plochu 123 m2, pozostáva zo 4 izieb a je postavený na pozemku o veľkosti 600 m2. Jednou z výhod tohto domu je výkonné tepelné čerpadlo, ktoré zabezpečuje účinné a ekonomické vykurovanie v zimných mesiacoch. Vďaka tomu sú náklady na prevádzku domu nízke a rodina vie ušetriť na energiách. V prípade potreby je možné dom ďalej modernizovať podľa vlastných predstáv. Tento rodinný dom je ideálny pre rodiny, ktoré hľadajú tiché a pokojné bývanie v príjemnom prostredí.

Malý Lapáš je situovaný v tesnej blízkosti mesta Nitra v smere na Levice. Ide o menšiu obec s počtom obyvateľom cca 1.300 so základnou občianskou vybavenosťou. Obec je vyhľadávaná mladými rodinami kvôli vynikajúcej dopravnej dostupnosti. Do mesta Nitra sa dostanete za 10 min., na rýchlostnej ceste R1 v smere Bratislava/Banská Bystrica ste do 5 min.

Dom je novostavba, ktorá zaručuje vysoký štandard bývania. Ponúka sa v štádiu holodom - dom je uzatvorený kvalitnými oknami s trojsklami v antracitovej farbe. Vchodové dvere a portálové okno na terasu sú z hliníkového materiálu. V dome sú hotové potery, hladké omietky a sadrokartónový strop, všetko pripravené na ďalšie inštalovanie zariaďovacích predmetov. Dom má fasádnu omietku v bielej farbe doplnenú obkladom imitácie tehly.

Dispozične sa do domu vstupuje do chodby, z ktorej je vstup na hosťovskú toaletu, ďalej z chodby sa vchádza priamo do priestrannej obývacej časti prepojenej s kuchynským kútom vybaveným komorou. Z chodby vpravo sa vchádza do nočnej časti - dvoch izieb a spálne s priestranným šatníkom. V strede domu sa nachádza srdce domu - technická miestnosť s technickým zázemím.

Kvality domu:

- konštrukcia domu - tehla Heluz 30cm plus zateplenie 15cm
- strecha tvorená väzníkovým krovom, strešná krytina Mediterran
- okná v prevedení antracit - vstup na terasu a vchodové dvere z hliníkového profilu, ostatné okná plastové s izolačným trojsklom
- hotová terasa
- tepelné čerpadlo Vaillant zaručujúce nízke náklady na prevádzku domu - podlahové kúrenie
- príprava na klimatizáciu vo všetkých obytných izbách
- príprava na krb - komín Schiedel
- hotové chodníky okolo domu plus parkovacie státie pre 2 osobné automobily
- dom je napojený na vodu, elektriku, odpad je vedený do žumpy

Okolie domu ponúka tiché a pokojné prostredie, ktoré je ideálne pre rodinný život. Pozemok, na ktorom sa dom nachádza, umožňuje dostatok priestoru pre vonkajšie aktivity a oddych. Lokalita ponúka výhodnú blízkosť k mnohým miestnym zariadeniam, vrátane škôl, obchodov a zábavy.

Tento rodinný dom je ideálny pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie v tichom prostredí s príjemným prostredím a prístupom k miestnym zariadeniam. Ak hľadáte bývanie v tejto oblasti, neváhajte nás kontaktovať a zistite viac o tejto skvelej ponuke!

Ak hľadáte dom, ktorý vám poskytne pohodlie a úsporu nákladov na energie, neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií.

Kontaktujte makléra