predaj rodinný dom Zlaté Moravce

predaj rodinný dom Zlaté Moravce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Zlaté Moravce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom - súčasť dvojdomu v obci Žitavany v tesnej blízkosti Zlatých Moraviec. K domu patrí pozemok o celkovej veľkosti 567 m2 plus 1/2 podiel na prístupovej ceste o veľkosti 131 m2. Bol postavený v roku 1975, je tehlovej konštrukcie s plochou strechou, s dvoma nadzemnými podlažiami a suterénom. Je napojený na všetky inžinierske siete - plyn, voda, elektrika, kanalizácia. Momentálne sú v dome dve poschodové obytné jednotky, každá so samostatným pripojením na inžinierske siete, predávajú sa obe.

Obec Žitavany leží na rozmedzí južných svahov Pohronského Inovca a severnej časti Podunajskej pahorkatiny, na oboch stranách rieky Žitavy. Obec bola kedysi súčasťou Zlatých Moraviec, no po miestnom referende v roku 2002 sa osamostatnila. Momentálne v obci žije približne 2.000 obyvateľov. Je tu zriadená materská, základná škola, nachádzajú sa tu obchodné prevádzky, multifunkčné ihrisko.

Predávaný dom sa nachádza v tichej lokalite, ponúka krásne výhľady na Pohronský Inovec a Tribeč. Zastavaná plocha polovice domu je približne 100 m2. Konštrukčne je postavený z tehly s plochou strechou pokrytou asfaltovými pásmi. K domu patrí aj záhrada so starším bazénom.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou staršieho dátumu - výmena časti okien za plastové, izolovaná strecha, plávajúce podlahy, rekonštrukcia kúpeľne s toaletou. Kúrenie v dome plynovým kotlom, no je pripojený aj kotol na pevné palivo, v kuchyni a na poschodí je možné aj lokálne kúrenie pevným palivom.

Dispozične do domu vstupujete po schodoch do priestrannej haly, z ktorej sa vchádza do kuchyne, priestrannej kúpeľne a dvoch obytných izieb. Na poschodí sa zo vstupnej haly vchádza do ďalších dvoch miestností a na priestrannú lodžiu s výhľadom na okolie. Na poschodí nie je kúpeľňa. V dome je možné využiť aj priestranný suterén.

Dom je aktuálne prázdny, pripravený pre nového majiteľa. Viac, fotografií, viac informácií, projektovú dokumentáciu nájdete na: https://igorkliman.sk/dvojdom-zitavany

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra