predaj rodinný dom Jelšovce

predaj rodinný dom Jelšovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Jelšovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v obci Jelšovce.

Dom úžitkovej plochy cca 103 m2 na pozemku o výmere 569 m2 sa predáva v stave ako je na fotografiách (plus na „gánku“ zo strany dvora ešte budú osadené nové dvere).

Dom je po kompletnej rekonštrukcii, pri ktorej boli urobené strojové omietky, nové elektrické rozvody, vodoinštalácia, kanalizačný odpad, nová fasáda. Okná na dome boli vymenené za plastové antracitové s trojsklom. Nové sadrokartónové stropy s tepelnou izoláciou. Ďalej sú nové obklady, podlahy, interiérové dvere a bezpečnostné oceľové vstupné dvere. Na novej streche je ako krytina použitý škridloplech.

Dom je napojený na studňu (obecný vodovod je na strane k domu), elektriku, kanalizáciu a plyn.
Vykurovanie je zabezpečené radiátormi v izbách, ohrev vody a kúrenia zabezpečí elektrický kotol s prietokovým ohrevom. V obývacej izbe je možné repasovať komín a napojiť krb či kachle.

Dispozícia: vstup – „gánok“, kuchyňa s jedálenským kútom, WC so sprchovacím kútom, detská izba, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa (WC, vaňa), šatník s elektrickým kotlom a výlezom na podkrovie.
Podkrovie je možné do budúcnosti prerobiť na ďalšie obytné priestory.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič