predaj rodinný dom Melek

predaj rodinný dom Melek

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Melek

Ponúkam na predaj nehnuteľnosti nachádzajúce sa v obci Melek (Vráble 5 km, Nitra 30 km). Jedná sa o komplex budov slúžiacich prevažne ako ubytovacie zariadenia, ktoré sú kompletne zrekonštruované a ihneď voľné. Ďalšie budovy fungujú ako sklady, samostatne stojaci menší rodinný dom je vhodný ako administratívna budova alebo sídlo firmy, a na konci pozemku sa nachádzajú budovy v minulosti slúžiace na veľkochov ošípaných. Celková výmera pozemkov v tejto ponuke je až 4785 m2. Účel využívania budov a pozemkov sa môže zmeniť – sú vhodné na rôzne podnikateľské aktivity, poľnohospodárske účely, chov zvierat, ako stavebné pozemky, domy sú vhodné na viacgeneračné bývanie.

RD1: 7-izbový 3-podlažný rodinný dom – ubytovňa. V roku 2018 prešla stavba kompletnou rekonštrukciou. Došlo k výmene všetkých okien za plastové, prehodnoteniu dispozície interiéru, výmene podláh, kompletne nové sú rozvody NN, vody, kanalizácie a ústredného kúrenia. Budova je vykurovaná centrálnou kotolňou (kotol Immergas s prípravou na pripojenie solárneho ohrevu). Oprava vnútorných omietok, nové maľby a nátery. Kompletná rekonštrukcia izolácie strechy. Nové zariaďovacie predmety spoločných spŕch a samostatných WC na každom podlaží. V celom objekte je nainštalovaných 5 klimatizačných jednotiek. Nová kuchyňa, 5,30 m linka Decodom, zabudovaná umývačka riadu, indukčná platňa, kamenný drez, digestor, pákové batérie, kvalitné obklady. V technickej miestnosti je zriadená aj serverovňa a celý objekt je pripojený na internet, budova je snímaná kamerovým systémom. Z asfaltovej komunikácie je vstup do garáže pre 1 motorové vozidlo.

RD2 – polyfunkčný objekt. Dispozícia: veľká vstupná hala, 2 spálne, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (linka Decodom 3,8 m v tvare L, umývačka riadu, plynová nadstavba so zabudovanou elektrickou rúrou a mikrovlnkou, kamenným drezom s odkvapkávačom, digestorom, pákovou batériou, chladničky, mrazničky), samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, technické zázemie. V objekte sú 2 klimatizačné jednotky, vykurovanie ústredné komplet nové rozvody s novými radiátormi zn. Korad, elektroinštalácia nová svetelná a motorická na automat, nové rozvody vody, samostatný plynový kotol Immergas nainštalovaný v centrálnej kotolni.

RD3 – administratívna budova. Dve samostatné obytné alebo kancelárske miestnosti s pripojením na internet. Kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. 2 klimatizačné jednotky, na vykurovanie slúžia elektrické radiátory.

Hospodárske budovy – na konci pozemku sa nachádzajú maštale, ktoré v minulosti slúžili na chov ošípaných. Prízemný objekt má tvar dvojlode so vzájomným prepojením, v čiastočnom suteréne sa nachádza rozrábková miestnosť s kuchynským vybavením a sklad, z vonkajšej strany budovy je prístupná veľká udiareň a ďalšie skladovacie priestory. Okolie budov je vyspádované a odkanalizované, betónové rampy umožňujú pohodlný prístup vozidiel.

Parcely v okolí budov sú využívané ako okrasná a úžitková záhrada a z veľkej časti ako ovocný sad. Na pozemku sa ešte nachádza stavba drevenej garáže (sklad), ktorá je kompletne podpivničená, pivnica má 2 samostatné vstupy a celkovo ju tvoria 3 miestnosti. Dielňa a garáže sa nachádzajú aj oproti pozemku cez cestu a umožňujú opravy a parkovanie automobilov a strojov, alebo tiež realizáciu podnikateľských zámerov. Všetky vonkajšie plochy sú upravené a prispôsobené na parkovanie väčšieho počtu motorových vozidiel, oplotenie je nové. Objekty sú pripojené na obecný vodovod, elektrinu a plyn, na pozemku sa nachádzajú 2 žumpy a vlastná studňa.

K dispozícii znalecký posudok. Kontakt: 0948 781 211

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík