predaj rodinný dom Radava

predaj rodinný dom Radava

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Radava

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Radava, na veľkom pozemku o celkovej veľkosti 2.022 m2. Samotný dom má úžitkovú plochu 95 m2, 3 samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu a toaletu. Dom je v obývateľnom stave, nie je vlhký, napojený na inžinierske siete - plyn, voda, elektrika.

Obec Radava je slovenská dolniacka obec ležiaca na pohľadnom západnom úbočí Hronskej pahorkatiny, 10 km východne od Šurian. Je menšou obcou, s počtom obyvateľov cca 750, na južnom Slovensku. Susedí s obcou Podhájska, ktorá je známa svojím termálnym aquaparkom. V obci sa nachádza materská škola, 1. stupeň základnej školy, obvodný lekár pre dospelých, cez obec premáva vlaková a verejná autobusová doprava. V Radave je vybudovaná sieť ubytovacích zariadení, ktoré ponúkajú rôzne služby ako wellness, reštaurácie, športoviská a podobne.

Predmetný dom sa nachádza na začiatku obce v smere od Šurian hneď pri autobusovej zastávke. Ide o štvorcový dom s valbovou strechou pokrytou škridlou postavený v roku 1969. Je postavený z pálenej tehly, neizolovaný, čiastočne podpivničený. V interiéri domu sú použité cementovo-vápenné omietky, pôvodné drevené okná, podlahy v izbách sú drevené, na chodbe, v kúpeľni je použitá keramická dlažba. Kúrenie je centrálne plynovým kotlom, radiátory sú novšie plechové. Ku kúreniu je možné napojiť ďalší kotol (na drevo, pelety a pod.).

Súčasťou pozemku sú ďalšie menšie stavby hospodárskeho charakteru, garáž a 2 studne s možnosťou rôzneho využitia. V zadnej časti pozemku rastú rodiace ovocné stromy.

V prípade kúpy rodinného domu by majitelia radi v dome dobývali ešte 3 mesiace od predaja domu, samozrejme táto požiadavka bude predmetom vzájomnej dohody.

Viac informácií nájdete na linku: https://igorkliman.sk/dom-radava. V prezentácii sú použité aj vizualizačné fotografie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra