predaj rodinný dom Rišňovce

predaj rodinný dom Rišňovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Rišňovce

REZERVOVANÉ - Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Rišňovce vzdialenej iba 10 km od mesta Nitra.
Dom z 50. rokov je postavený z pálenej tehly na 504 m2 veľkom pozemku, ktorý je prístupný z dvoch strán.
Dom dispozične pozostáva: chodba, samostatné WC, kúpeľňa, špajza, kuchyňa, obývacia izba, spálňa.
Dom je čiastočne podpivničený, napojený je na všetky IS vrátane kanalizácie a bol aj čiastočne zrekonštruovaný, pričom sa dávali plastové okná do celého domu, rekonštruovala sa kúpeľňa, kde sa dával sprchový kút, dom sa maľoval. Inak je dom v zachovalom a udržiavanom stave (nevlhne, nezateká) vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
Vykurovanie domu: ústredné kúrenie prostredníctvom plynového kotla cez zliatinové radiátory. V dome je obecná voda, pričom na pozemku je aj vlastná studňa.
Vedľa domu sa nachádza samostatná garáž, ktorá je tiež podpivničená.
Nehnuteľnosť je lokalizovaná v smere z Rišňoviec na Rumanovú oproti zastávke MAD a oproti novej štvrti s novostavbami domov.
V obci je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, pošta, zdravotnícke stredisko (pediater, obvodný lekár), obchod, kostol, ...

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Viac fotiek nájdete na:
https://remax-slovakia.sk/reality/detail/113010/predaj-rodinny-dom-risnovce/re-max-family/M2467

Kontaktujte makléra