predaj rodinný dom Dolné Obdokovce

predaj rodinný dom Dolné Obdokovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Dolné Obdokovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Dolné Obdokovce, vzdialenej 10 km od Nitry. Nachádza sa na pozemku s výmerou 1.985 m2, zastavaná plocha domu je 172 m2. Postavený bol v roku 1990 z tehly, kolaudácia prebehla v roku 2007.
Dom má 3 podlažia, je celý podpivničený a v suteréne sa nachádzajú miestnosti, ktoré je možné zobytniť, kúpeľňa, technická miestnosť, garáž a vínna pivnica.
Dispozíciu obývaného 2. podlažia tvorí schodište, chodba, 4 samostatné izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s wc.
V prípade potreby je možné dokončiť aj 3. podlažie.

V rámci rekonštrukcie boli vymaľované izby, v dvoch izbách položené plávajúce podlahy, zrekonštruované obe kúpeľne a spravené nové teplovodné kúrenie prostredníctvom tepelného čerpadla. Takisto je tu možnosť kúrenia aj na tuhé palivo.
Odporúčané je vymeniť okná, spraviť fasádu domu (zateplenie) a postupne upraviť exteriér. Za týmto účelom je možné požiadať o štátnu dotáciu na obnovu rodinných domov.

V dome je zavedená elektrina a obecná voda. Odpad je riešený trativodom. K domu je privedená aj kanalizačná prípojka, ktorú je potrebné ešte napojiť a sprevádzkovať. Na polievanie záhrady je využiteľná vlastná studňa.

Benefity nehnuteľnosti:
- priestranný a veľkorysý dom s presvetlenými izbami
- súčasný stav domu, ktorý je po menších úpravách v interiéri možné ihneď obývať
- veľkosť domu umožňuje využiť nehnuteľnosť aj na prenájom
- pokojná lokalita s rozľahlým pozemkom, ktorý je možné vysadiť okrasnými, ale aj úžitkovými rastlinami
- v prípade záujmu možnosť odpredať časť pozemku a tým si znížiť náklady na rekonštrukciu domu

Obec Dolné Obdokovce disponuje základnou občianskou vybavenosťou - potraviny, škôlka, škola pre prvý stupeň, pošta. Obec je koncová, s možnosťami výletov po okolí.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.Kontaktujte makléra