predaj rodinný dom Nitra, Topoľčianska

predaj rodinný dom Nitra, Topoľčianska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Topoľčianska

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v meste Nitra, MČ Dražovce na ulici Topoľčianska. Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii, pri ktorej bola pristavaná obývačka výmery 18.72 m2 s novým komínom a kuchynská časť s chodbou výmery 16.54 m2. Na novej streche so škridloplech krytinou sú inštalované fotovoltaické panely s virtuálnou batériou. Pôvodná časť domu je z pálenej tehly a tvoria ju dve izby výmery 16.6 m2 a 12.74 m2 a kúpeľňa s toaletou 5.89 m2.
Dom zastavanej plochy 95 m2 je napojený na obecný vodovod, elektriku na 25A istič a kanalizáciu. Na rovinatom pozemku výmery 351 m2 je studňa.
Dom sa predáva v stave ako je na fotkách.
V cene za nehnuteľnosť sa na pozemku ešte zrealizuje dlažba na terase s obložením stĺpov, vybuduje sa chodník a parkovacie státie z betónovej dlažby. Ďalej je v cene nové oplotenie od ulice vrátane novej brány a bránky pre peších.
V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič