predaj rodinný dom Nitra

predaj rodinný dom Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj novostavbu, 4-izbový dom - bungalov v meste Nitra - Zobor.

Pozemok je o veľkosti 4,5 á rožný, umiestnený v jednosmernej ulici. Úžitková plocha domu je 104 m2 + prekrytá terasa.
Postavený je z pálenej tehly s hrúbkou 30 cm + zateplenie s polystyrénom 18 cm. Strecha má väzníkový krov s úložným priestorom, krytina je betónová škridla vo farbe antracit, okná a dvere trojsklo vo farbe prírodný dub.

Kúrenie je podlahové v celom dome vrátane zónovej regulácie v každej izbe. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol so solárnymi panelmi na ohrev teplej vody.
Dom má predprípravy pre skryté vonkajšie žalúzie, krb, ale aj pre fotovoltaiku.

Dispozícia - vstupná chodba 3,6 m2, chodba 11,38 m2,
samostatné WC 1,7 m2, špajza 2,48 m2, detská izba 11,38 m2,detská izba 10,45 m2,spálňa 17,03 m2, denný otvorený priestor s kuchynským kútom jedálňou a obývačkou spolu 38 m2 s výstupom na prekrytú terasu 16,76 m2, kúpeľňa s vaňou, dvoj umývadlom, WC, a sprchovým kútom spolu 7,04 m2.

Novostavba sa predáva v štádiu holodomu, podlahy, interiérové dvere a sanitu do kúpeľne si môže nový majiteľ dokončiť podľa vlastných predstáv, možnosť dohodnúť aj dokončenie domu.

Energetický certifikát nie je k dispozícii.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra