predaj rodinný dom Palárikovo

predaj rodinný dom Palárikovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Palárikovo

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj moderný 4 izbový rodinný dom zastavanej plochy 126 m2, z toho je 94 m2 úžitkovej plochy na pozemku s výmerou 674 m2.

Dom sa predáva v stave „štandard“, ktorý zahŕňa murovaný plot s bránou od cesty, pletivové oplotenie okolo pozemku, spevnenú plochu z betónovej dlažby pre parkovacie státie na dve autá. Chodník z betónovej dlažby okolo domu a terasu za domom. Interiér vymaľovaný nabielo, vypínače a základné svietidlá, podlahy, dlažby, sanita kúpeľne, interiérové dvere, kotol.
Dokončenie rozostavaného domu je plánované na apríl 2023.

Murovaný dom z tehly má väzníkovú strechu s krytinou Bramac. Kúrenie a ohrev vody je riešené plynovým kotlom s napojením na podlahové kúrenie a možnosťou využitia komínu v obývacej izbe. Plastové okná s trojsklom 5-komorový systém, zateplenie s fasádnou omietkou.

Dispozícia: vstupná chodba, hosťovské WC s kotolňou, ďalej denná časť obývacieho priestoru s kuchyňou a špajzou. Do nočnej časti s tromi nepriechodnými izbami sa prechádza z obývacieho priestoru. Kúpeľňa bude vybavená vaňou, WC a umývadlom. Spálňa má vstup na terasu.

Tip realitného makléra:
Nehnuteľnosť je jedinečná z viacerých dôvodov ako napríklad:
• Bývanie v rodinnom dome na nepriechodnej slepej ulici s komfortnou dopravou do mesta.
• Dostatočný životný priestor pre mladú rodinu s dostatkom parkovacích státi.
• Za ďalšiu výhodu považujem, že nehnuteľnosť postavila rodinná stavebná firma s tradíciou a pocitom zodpovednosti k remeslu. Na všetky práce dostanete podklady s kontaktmi priamo na remeselníkov, ktorí danú časť stavby realizovali. Samozrejmosťou sú certifikáty kvality, revízie, záručné lehoty a fotodokumentácia priebehu výstavby.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič