predaj rodinný dom Šurany, Východná

predaj rodinný dom Šurany, Východná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Šurany, Východná

"REZERVOVANÉ" Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový poschodový rodinný dom s garážou v radovej zástavbe v meste Šurany v lokalite Kostolný sek.
Lokalita sa nachádza na okraji obce Kostolný sek, čo ponúka krásne pohľady na okolitú vidiecku krajinu.
Na pozemku s výmerou 345 m2 sa nachádza rodinný dom zastavanej plochy domu 136 m2. Dom má 201 m2 podlahovej plochy z toho 162 m2 úžitkovej plochy, 18 m2 garáž a terasy 2NP 21 m2.

Murovaný dom z tehly má pultovú strechu. Prízemie je vykurované podlahovým kúrením a možnosťou využitia komínu v obývacej izbe. Poschodie je vybavené radiátormi. Ohrev vody a kúrenia zabezpečuje plynový kotol s prietokovým ohrevom, plastové okná s trojsklom 5-komorový systém.
Dom sa predáva v stave ako je na fotkách inzerátu.

Dispozícia: vstupná chodba, hosťovské WC, kotolňa, garáž s priechodom do záhrady, ďalej denná časť obývacieho priestoru s kuchyňou a špajzou. Do nočnej časti s tromi nepriechodnými izbami sa vychádza schodiskom, ktoré ústi do priestrannej haly na poschodí. Kúpeľňa je vybavená vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC s toaletnou sprchou. Každá izba má vstup na terasu.

Tip realitného makléra:
Nehnuteľnosť je jedinečná z viacerých dôvodov ako napríklad: Bývanie v rodinnom dome na dedine s komfortnou dopravou do mesta. Dostatočný životný priestor pre mladú dynamickú rodinu s dostatkom parkovacích státi.
Za ďalšiu výhodu považujem, že nehnuteľnosť postavila rodinná stavebná firma s tradíciou a pocitom zodpovednosti k remeslu. Na všetky práce dostanete podklady s kontaktmi priamo na remeselníkov, ktorí danú časť stavby realizovali. Samozrejmosťou sú certifikáty kvality, revízie, záručné lehoty a fotodokumentácia priebehu výstavby.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič