predaj rodinný dom Nitra, Chrenovská

predaj rodinný dom Nitra, Chrenovská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Chrenovská

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť "Dvojbytový dom s pozemkom" v meste Nitra katastrálne územie Chrenová na ulici Chrenovská. Nehnuteľnosť sa nachádza na frekventovanej ulici a je vhodná ako sídlo firmy, obchodný dom, predajňa automobilov a t. ď..

Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je lokalita, v ktorej sú prevažne sídla firiem, benzínové pumpy a obchodné centrá. Ideálne spojiť dohromady podnikanie s bývaním.

Územný plán povoľuje funkciu “vybavenosť, zástavba uličná kompaktná 6NP“ . Nehnuteľnosť je evidovaná ako “DOM“ v ktorom sú samostatne na katastri evidované dve bytové jednotky. V pešej dostupnosti 4 min. (300 m) sa nachádza autobusová zastávka MHD Nitra.

Dom postavený z tehly má zastavanú plochu 193 m2, pozostáva z dvoch 5 izb. bytových jednotiek, je na pozemku 3 323 m2. Na pozemku sa nachádzajú drobné murované stavby využívané ako hospodárske objekty.

Siete: elektrina, voda, plyn, kanalizácia, studňa. Všetky ďalšie informácie u makléra.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič