predaj rodinný dom Nitra

predaj rodinný dom Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Nitry - Janíkovce, s dopravou MHD. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 521 m2 + 1/8 podiel na prístupovej ceste z celkovej výmery 725 m2.

Dom je napojený IBA na ELEKTRICKÚ ENERGIU a VODU ZO STUDNE (nie je možné napojenie na verejný vodovod, plyn, kanalizáciu)! Odkanalizovanie je plánované do žumpy, ktorú treba dobudovať. Kúrenie v dome je ústredné radiátorové, prostredníctvom elektrického kotla.

Dom bol postavený v roku 2008 z tvárnic zn. Porfix, zateplený polystyrénom. Fasádu domu a jeho okolie je potrebné ešte dokončiť podľa vlastných predstáv.
Úžitková plocha domu je cca 90 m2 a jeho dispozíciu tvorí: zádverie, kuchyňa s obývacou izbou, špajza, 2 izby, kúpeľňa s toaletou.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Dom je na liste vlastníctva klasifikovaný ako rozostavaný rodinný dom. Ku kolaudácii novým majiteľom budú poskytnuté základné dokumenty. V cene nehnuteľnosti je zohľadnená potreba dokončovacích prác, vrátane chýbajúcej dokumentácie.

Obec Janíkovce je vyhľadávanou lokalitou pre mladé rodiny, pretože disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou ako je škôlka, základná škola, supermarket, pošta, zastávky MHD, zdravotnícke zariadenie ...

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra