predaj rodinný dom Nitra

predaj rodinný dom Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Hájske, vzdialenej 17 km od okresného mesta Šaľa a 25 km od Nitry. Dom sa nachádza na rozľahlom pozemku s výmerou 5.140 m2, mimo hlavnej cesty.
Pozostáva z dvoch častí, predná časť domu bola postavená v roku 1962, konštrukčne riešená z pálených tehál. V tejto časti budovy boli zachované a repasované drevené okná charakteristické pre chalupárske bývanie. V rámci tejto časti exteriéru bola riešená nová strešná krytina a fasáda a kompletná rekonštrukcia interiéru. Rozsiahla postupná prestavba začala v roku 2012, v rámci ktorej boli v zadnej časti ešte vymenené okná za plastové, nové rozvody vody, kanalizácie, plynu, nová elektroinštalácia. Tu však rekonštrukcia nebola ešte dokončená.
Dispozícia - predná, kompletne zrekonštruovaná časť: zádverie, kuchyňa, špajza, 2 izby, kúpeľňa s toaletou. Úžitková plocha tejto časti má výmeru 86 m2.
Zadná časť domu pozostáva z viacerých miestností, ktoré v minulosti slúžili na rozličný účel. Tento priestor dáva predpoklad k rozšíreniu obytnej časti a zároveň poskytuje individuálne možnosti podľa záujmu nového vlastníka.
Dom je napojený na inžinierske siete - elektrická energia, vodovod, plynovod. Na pozemku sa tiež nachádza studňa. Odkanalizovanie je riešené do žumpy.
Okolo terasového sedenia sú vysadené a udržiavané okrasné dreviny poskytujúce príjemné prostredie na oddych a relax. K dispozícii je aj úžitková záhrada.
Na pozemku sa nachádza aj kompletne obnovená letná kuchynka (27 m2) taktiež napojená na elektrinu, vodu, plyn. Za ňou je postavená ďalšia letná kuchyňa (41m2) s odporúčanou rekonštrukciou.

Rozsiahly pozemok dáva predpoklad k rozličnému využitiu z pohľadu podnikania, prípadného drobného farmárčenia, no každopádne je vhodnou investíciou do budúcnosti aj pre prípadné stavebné účely, ak by došlo k parcelovaniu uvedených záhrad.

Obec Hájske disponuje dostatočnou občianskou vybavenosťou - obecný úrad, pošta, predajňa potravín, škôlka, škola. Na trávenie voľného času je možné využívať aj vodnú nádrž Kráľová s priľahlými hájmi.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra