predaj rodinný dom Starý Tekov

predaj rodinný dom Starý Tekov

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Starý Tekov

Exkluzívne iba u nás!
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom vo vyhľadávanej obci Starý Tekov. Pozemok je s rozlohou 1063 m2, úžitková plocha domu cca 110 m2, časť domu je podpivničená, samostatne stojaca murovaná garáž má cca 20 m2 s montážnou jamou. Za domom sa nachádza drevený uzatvorený priestor (šopa) slúžiaci ako úložný. Vzdialenosť od okresného mesta Levice je iba 8 km, krajské mesto Nitra 43 km.

Dom je v pôvodnom, udržiavanom, zachovalom stave, postavený v šesťdesiatych rokoch z pálenej tehly. Vymenené sú plastové okná a vchodové dvere, kúpeľňa prešla rekonštrukciou pred siedmimi rokmi, inak je všetko pôvodné.
IS - obecná voda, studňa na polievanie záhrady, elektrina, plyn, žumpa.
Dom je suchý, vo výbornej kondícii, kúrenie je plne funkčné zabezpečené plynovým kotlom, možnosť aj druhého vykurovania klasickým kotlom na drevo aj uhlie, oba kotle sú umiestnené v pivnici. Dom je postavený v tichej ulici blízko rieky Hron.

Obec Starý Tekov je veľmi obľúbená a vyhľadávaná lokalita.
Občianska vybavenosť obce je na vysokej úrovni, nachádza sa tu škôlka, základná škola do 9. ročníka, pošta, všeobecný lekár pre dospelých aj detský lekár, lekáreň, 2x potraviny, reštaurácia s ubytovaním, pohostinstvo, kaviareň, zmrzlina, multifunkčné, futbalové a volejbalové plážové ihrisko, katolícky kostol. Popri obci tečie rieka Hron, ktorá ponúka rekreačnú cyklistiku, rybolov, kúpanie, prechádzky a relax.

Energetický certifikát nie je k dispozícii.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra