predaj rodinný dom Kapince

predaj rodinný dom Kapince

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Kapince

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v obci Kapince (krajské mesto Nitra 23 km – 25 minút, Bratislava 87 km – 60 minút). Situovaná je v najmenšej obci okresu Nitra, mimo frekventovaných cestných ťahov, v malebnej krajine na dohľad pahorkov pohoria Tribeč, v blízkosti rybníka a v slepej ulici ústiacej len do šírych polí….pokiaľ hľadáte pokojné bývanie, chcete pestovať či farmárčiť, alebo len tak relaxovať na veľkom pozemku mimo mesta – tu si to v každom prípade zamilujete :-)

Rodinný dom bol postavený koncom 50-tych rokov z pálenej tehly (následne pri dostavbe bol použitý aj kváder) na pozemku s celkovou výmerou 1.583 m2 (rozmery cca 24 m x 96 m, vzadu sa pozemok zužuje na 8 m). Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby (pôvodne gánok prepájajúci hlavný vchod a zadný vchod do záhrady), priestrannej obývačky so vstupom do spálne, kuchyne priechodnej do ďalšej izby, špajze, chodby, kúpeľne s vaňou a prípravou na WC. Vo verande (gánku) sa nachádza miestnosť so vstupom do väčšej pivnice, ako aj na poval. Dom je určený na kompletnú rekonštrukciu, po ktorej sa zmení na útulné rodinné bývanie alebo rekreačnú chalupu – staticky dom nemá výrazné vady, technický stav je aj napriek dlhšiemu obdobiu bez trvalého užívania dobrý. Na pozemku sa ešte nachádzajú drobné stavby tehlového prístrešku a drevenej hospodárskej budovy, ktoré je možné demontovať veľmi jednoduchým spôsobom. Parcely sú čiastočne oplotené, pozemok si vyžaduje údržbu a záhradné úpravy, následne však poskytne budúcemu majiteľovi dostatočne veľký priestor pre pestovanie alebo farmárčenie.

Rodinný dom nie je pripojený na inžinierske siete – elektrina, plyn, a obecný vodovod sa nachádzajú pred pozemkom, kanalizácia v obci nie je dobudovaná. Napriek uvedenému je nehnuteľnosť v zachovalom stave umožňujúcom rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Ako zdroj vody slúži vlastná studňa.

Predajná cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík