predaj rodinný dom Svätoplukovo

predaj rodinný dom Svätoplukovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Svätoplukovo

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom vo Svätoplukove, v pokojnej vedľajšej uličke. Na pozemku s výmerou 1.200 m2 sa nachádza poschodový dom (celý podpivničený), terasa, garáž i ďalšie miesto na parkovanie. Na záhrade sú vysadené okrasné dreviny, ovocné stromy a takisto je tu priestor i na úžitkovú záhradku. Zastavaná plocha domu je 105 m2, úžitková cca 260 m2.
Dom bol postavený v 70-tych rokoch z pálenej tehly. Od r. 2014 do r. 2020 prebiehala postupná rekonštrukcia domu, v rámci ktorej boli vymenené rozvody vody, elektriny, plynu, nové stierky, podlahy, osadené nové plastové okná, vstupné dvere, interiérové dvere na prízemí. V roku 2019 bola rekonštruovaná a zaizolovaná aj strecha.
Dispozíciu 1. podlažia tvoria: vstupná chodba, obývačka, spálňa, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, toaleta.
Na poschodí nájdeme dve samostatné izby, chodbu, v rámci ktorej je vytvorený pracovný kút a na konci miesto na hranie pre deti. Nachádza sa tu aj kúpeľňa spojená s toaletou.
Celý dom je podpivničený, kde je kotolňa, práčovňa a 4 ďalšie miestnosti využiteľné na uskladnenie vecí alebo určené na zobytnenie, nakoľko sú aj tieto priestory zrekonštruované.
V dome je zavedená obecná voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Na polievanie je využívaná voda zo studne. Plynový kotol zabezpečuje radiátorové vykurovanie celého domu.
Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je veľkosť domu, tichá lokalita a veľkosť pozemku.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Obec Svätoplukovo disponuje dostatočnou občianskou vybavenosťou - potraviny, škôlka, škola pre prvý stupeň, pošta. Vedľajšou strediskovou obcou sú Mojmírovce.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra