predaj rodinný dom Nitra, Družstevná

predaj rodinný dom Nitra, Družstevná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Družstevná

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v centre mesta Nitra. Dom je situovaný v strede pozemku s celkovou výmeru 732 m2 v bezprostrednej blízkosti autobusovej stanice vedľa Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, čo ho predurčuje k mnohým typom využiteľnosti.
Podľa vyjadrenia Mesta Nitra je pozemok určený na vybavenosť a bývanie so zastavanosťou 100% pri využití na vybavenosť a 80% pri využitý vybavenosť + bývanie. Maximálna výška zástavby v oboch prípadoch je do 4 nadzemných podlaží + ustúpené podlažie.
Poloha nehnuteľnosti je výborná pre výstavbu polyfunkčnej budovy, administratívnych priestorov, sídla firmy, domova sociálnych služieb, či zravotníckeho zariadenia - ambulancií.

Dom o úžitkovej ploche 140 m2 je secesná vilka s prístavbou, ktorá si na ďalšie využitie bude vyžadovať komplexnú rekonštrukciu. Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obývacej miestnosti, 4 izieb, kuchyne, komory, kúpeľne, samostatnej toalety, poschodia na ktorom sa nachádza malá izba a podkrovný úložný priestor. Dom je čiastočne podpivničený.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, znaleckéo posudku, sprostredkovania hypotekárneho úveru, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková