predaj rodinný dom Lužianky, Korytovská

predaj rodinný dom Lužianky, Korytovská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lužianky, Korytovská

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom + dvojgaráž s pozemkom v Lužiankach v novej lokalite RED OAK Golf Club. Lokalita sa plánuje s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane MHD Nitra. Na pozemku s výmerou 1 289 m2 sa nachádza rodinný dom zastavanej plochy vrátane terasy a závetria 252 m2, z toho 186 m2 úžitkovej plochy. Zadná časť záhrady je v priamom susedstve s areálom Golf Club RED OAK, čo ponúka neobmedzene trvalý výhľad na trávnatú plochu s parkovou výsadbou.

Murovaný dom z tehly má väzníkový krov s krytinou Bramac. Podlahové kúrenie je zabezpečené kondenzačným kotlom IMMERGAS so zásobníkom teplej vody. Istič je 25A, komín na osadenie krbového telesa, plastové okná s trojsklom-5 komorový systém.

Dom s pozemkom sa predáva v stave "štandard", ako na fotkách.
Termín dokončenia: júl 2023.

Dispozícia: vstupná chodba, hosťovské WC, dvojgaráž, ďalej denná časť obývacieho priestoru s kuchyňou a špajzou. Do nočnej časti s tromi nepriechodnými izbami sa prechádza chodbou, na konci ktorej je kúpeľňa.

Tip realitného makléra:
* Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je, že od začiatku až do konca realizuje výstavbu rodinná stavebná firma s tradíciou a pocitom zodpovednosti k remeslu. Na všetky práce dostanete podklady s kontaktmi priamo na remeselníkov, ktorí danú časť stavby realizovali. Samozrejmosťou sú certifikáty kvality, revízie, záručné lehoty a fotodokumentácia priebehu výstavby.
* Za ďalšiu výhodu považujem bývanie v prestížnej lokalite RED OAK Golfu ku ktorému hraničí zadná časť záhrady, čo zaručuje pocit otvoreného zeleného priestoru aj do budúcnosti.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič