predaj rodinný dom Nitra, Na dolinu

predaj rodinný dom Nitra, Na dolinu

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Na dolinu

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom s dvojgarážou s pozemkom v Nitre časť Kynek v novej lokalite. Na pozemku s výmerou 696 m2 sa nachádza rodinný dom zastavanej plochy 247 m2, z toho 171 m2 úžitkovej plochy.
Murovaný dom z tehly má väzníkový krov s krytinou Bramac. Podlahové kúrenie je zabezpečené kondenzačným kotlom IMMERGAS so zásobníkom teplej vody. Istič je 25A, komín na osadenie krbového telesa, plastové okná s trojsklom-5 komorový systém.
Dom bude skolaudovaný 1Q 2023.

Dispozícia: vstupná chodba, hosťovské WC, dvojgaráž a kotolňa, ďalej denná časť obývacieho priestoru s kuchyňou a špajzou. Do nočnej časti s tromi nepriechodnými izbami sa prechádza chodbou, na konci ktorej je kúpeľňa.

Tip realitného makléra:
Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je, že od začiatku až do konca realizovala výstavbu rodinná stavebná firma s tradíciou a pocitom zodpovednosti k remeslu. Na všetky práce dostanete podklady s kontaktmi priamo na remeselníkov, ktorí danú časť stavby realizovali. Samozrejmosťou sú certifikáty kvality, revízie, záručné lehoty a fotodokumentácia priebehu výstavby.
Za ďalšiu výhodu považujem bývanie v novej štvrti v tichom prostredí s blízkosťou lesa.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič