predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj tehlovú novostavbu bungalovu (typ Euroline 1576 Z), ktorá sa nachádza v okrajovej časti obce Ivanka pri Nitre. Pri výstavbe boli použité kvalitné materiály a rodinný dom disponuje dostatočne veľkým pozemkom s podielom na súkromnej prístupovej ceste.

- Pozemok a inžinierske siete -
Plocha parcely 560 m2 + čistý podiel na ceste 142,25 m2
Rodinný dom je pripojený na elektrinu, obecnú vodu, kanalizáciu a optický internet. Možnosť zriadenia plynovej prípojky. Výhodou je vlastná vŕtaná studňa, ktorá môže slúžiť ako zdroj úžitkovej vody. Prístupová cesta bude dokončená s finálnym vyhotovením povrchu z asfaltu.

- Výmera a dispozícia -
Jedná sa o atraktívny 4-izbový bungalov s dostatkom priestoru pre celú rodinu. Obytná plocha domu je 114,5 m2, ďalších 14 m2 má vonkajšia terasa. Má 3 samostatné izby, veľkú obývačku s prípravou na krb, kuchyňou a špajzou; predsieň, samostatné WC s technickým zázemím, halu, veľký šatník a priestornú kúpeľňu s WC, vaňou aj sprchovým kútom. Výhodou je, že dom je prepojený s exteriérom, keďže z každej z obytných miestností je prístup na terasu. Navrhnutých je dostatok odkladacích priestorov pre vstavané skrine, dopĺňa ich pochôdzna časť krovu s plochou cca 17 m2. Podrobná legenda miestností a výmer vrátane pôdorysu je v galérií v grafickej podobe.

- Materiály a vybavenie -
Tehla Wienerberger 30 cm, zateplenie polystyrén 15 cm, strešná krytina Terran čierna, kvalitné plastové okná Gealan vybavené 3-sklom v antracitovej vonkajšej farbe, valbová strecha, príprava na krb s komínom Schiedel, podlahové vykurovanie v celom dome, podlahy a potery, vápennocementové omietky a interiérové biele maľovky, sadrokartónové podhľady, elektrické rozvody, vypínače a zásuvky, príprava na osadenie Geberit. Vykurovanie teplovodné s tepelným čerpadlom (systém vzduch – voda) a možnosťou pripojenia na plyn (v réžii klienta). Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM s možnosťou realizácie NA KĽÚČ a individuálnou cenovou kalkuláciou podľa predstáv klienta.

- Lokalita -
Obec Ivanka pri Nitre je s krajským mestom úzko prepojená, leží na hlavnom cestnom ťahu z Nitry do Nových Zámkov a je dobre dostupná aj vďaka pravidelným linkám MHD, výhodou je tiež železničná doprava. V obci je kompletná občianska vybavenosť, sídlia tu mnohé firmy a inštitúcie (napríklad Štátny archív patriaci pod Ministerstvo vnútra SR), v katastri sa okrem viacerých multifunkčných a detských ihrísk nachádza aj 9-jamkové golfové ihrisko.

- Cena -
Predaj RD v štádiu holodom - 239.000 EUR. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík