predaj rodinný dom Lužianky, Obežná

predaj rodinný dom Lužianky, Obežná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lužianky, Obežná

REZERVOVANÉ!EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Lužianky, 12 minút od Nitry. Dom sa nachádza v centre obce. Veľkosť nepravidelného pozemku je 305 m2. Zastavaná plocha je 103 m2, úžitková plocha 85 m2.
Dispozícia: vstupná chodba, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC, samostatné WC, špajza, izba – prístup z kuchyne, 2 x priechodná izba (obývačka, spálňa). V dome sa nachádza aj pivnica na zeleninu, ku ktorej je prístup vo vstupnej chodbe.
Obvodové steny sú z pálenej tehly. V roku 2010 bola na dome robená kompletná rekonštrukcia – podrezávanie, izolácia, zateplenie (polystyrén), plastové okná, podlahy (plávajúce podlahy, dlažba,) kúpeľňa, znížené stropy. Kúrenie je zabezpečené radiátormi s centrálnym termostatom, plynový kotol (po kompletnej revízii). Voda je napojená na obecný vodovod, kanalizácia (privedená do domu v roku 2021), žumpa 8 m3. V dome je elektrický vrátnik, satelit a príprava na internet. Elektrika 220 V aj 400 V. Pri dome je krytá terasa s dreveným záhradným sedením a záhradný domček na odkladanie náradia. Na dvore je aj vodovodná prípojka, studňa, brána na diaľkové otváranie. Strecha je plechová. Pod strechou je pochôdzny priestor so vstupom zvonka.

Dom sa predáva zariadený, tak ako je na fotografiách. Elektrospotrebiče (práčka, chladnička a umývačka sú 2 ročné).

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Dom je vhodný pre ľudí, ktorí chcú byť v dome, ale nemajú záujem o veľkú záhradu.

V obci je kompletná občianska vybavenosť – Jednota 100 m, vedľa zdravotné stredisko, pošta, škola, škôlka, kostol 100 m, zastávka MHD č. 21 ako aj medzimestskej dopravy.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová