predaj rodinný dom Nové Zámky, Žerotínova bašta

predaj rodinný dom Nové Zámky, Žerotínova bašta

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nové Zámky, Žerotínova bašta

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v meste Nové Zámky, na ulici Žerotínová bašta. Je postavený na veľkorysom pozemku s výmerou 898 m2, v užšom centre mesta. Zastavaná plocha domu je 232 m2, úžitková plocha cca 400 m2. Dom je situovaný na miernom svahu, vďaka čomu disponuje dvoma časťami, suterénom a prízemím. Dom bol postavený v 20. rokoch minulého storočia, prešiel čiastočnou rekonštrukciou v 70. rokoch. Je v pôvodnom stave s možnosťou rekonštrukcie.
Dispozičné riešenie:
- prízemie: vstupná chodba, štyri priestranné izby orientované smerom do ulice, jedna izba orientovaná do záhrady, hala, kuchyňa s výhľadom na dvor a záhradu, špajza, kúpeľňa a samostatná toaleta. Nachádza sa tu aj terasa, orientovaná do dvora a záhrady.
- suterén: 2 samostatné izby, kuchyňa, technická miestnosť, práčovňa a dve priestranné pivnice.
Nehnuteľnosť disponuje veľkou záhradou o výmere 430 m2, čo v tejto časti mesta je výnimočné.
V dome je zavedená voda, elektrická energia, plyn aj kanalizácia. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, v miestnostiach sú radiátory.
Nehnuteľnosť má v rámci mesta výbornú polohu, nachádza sa v centre mesta, v dosahu všetkej občianskej vybavenosti, pritom poskytuje svojim majiteľom dostatok súkromia.
Nehnuteľnosť je ideálna pre viacgeneračnú rodinu ako aj pre podnikateľské aktivity.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Róbert Vágvölgyi
Mgr. Róbert Vágvölgyi