predaj rodinný dom Vráble, Šafárikova

predaj rodinný dom Vráble, Šafárikova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Vráble, Šafárikova

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v meste Vráble na Šafárikovej ulici. Jedná sa o tichú lokalitu s dobrou dostupnosťou do centra s kompletnou občianskou vybavenosťou.
Rozostavaný poschodový rodinný dom je umiestnený na pozemku s celkovou výmerou 1000 m2. Predáva sa v štádiu hrubej stavby, ako je zobrazený na fotografiách. Ostatné obrázky v galérii pochádzajú z vizualizácie projektu „Dom v zefirante (G2)“, ku ktorému je vydané stavebné povolenie. Súčasný stav predpokladá dokončenie stavby podľa projektovej dokumentácie, avšak zároveň umožňuje drobné úpravy podľa predstáv nového majiteľa. Po dokončení sa bude jednať o dominantnú stavbu, ktorá bude plne vyhovovať potrebám väčšej rodiny, ale môže slúžiť napríklad aj ako sídlo firmy a podobne.

Hlavné technické údaje stavby:
- Rodinný dom prízemný s úžitkovým podkrovím
- dvojgaráž s výmerou 38,57 m2
- 6 izieb, kuchyňa, 2 kúpeľne, kotolňa, práčovňa, krb
- materiál – pálená tehla 38 cm
- strecha – valbová, sklon 38 stupňov, betónová strešná krytina
- úžitková plocha: 224,47 m2
- zastavaná plocha – 167,44 m2
- podlahová plocha – 259,09 m2

Pozemok: 1000 m2
Rozmery: 25 metrov x 40 metrov
IS: na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, vlastná studňa a žumpa 10m3
- vodovodná a optická prípojka sa nachádzajú v dosahu

*k dispozícii je znalecký posudok (02/2023) s uvedením aktuálnej technickej hodnoty nehnuteľnosti, percenta rozostavanosti, ako aj predpokladanej budúcej hodnoty stavby po dokončení. Vhodný pre hypotekárnych záujemcov, alebo pre posúdenie výhodnosti tejto investície.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík