predaj rodinný dom Komjatice

predaj rodinný dom Komjatice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Komjatice

RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Komjaticiach, (okres Nové Zámky), ktorý leží na polceste medzi Nitrou a Novými Zámkami. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre, ale napriek tomu v pokojnej časti obce. Rodinný dom bol postavený v 50 -tich rokoch a leží na 12,3 árovom pozemku. Dom prešiel rekonštrukciou - pred štyrmi rokmi bola menená strecha za plechovú, nové plastové okná, kondenzačný kotol. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, 2 izieb, kúpeľne, samostatného WC a špajze, z ktorej je výstup na pochôdznu povalu a pivnicu, ktorá má 32 m2. Na pozemku je murovaná dvojgaráž (47m2), letný murovaný domček (47m2) s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Na pozemku sú všetky IS (obecná voda, elektrina, plyn, studňa, odpad je riešený žumpou).
V zadnej časti domu je vybudovaný prístrešok, ktorý je tým pravým miestom pre stretávanie sa celej rodiny a určite sa tu budú dobre cítiť aj Vaši priatelia či návštevy. Rozsiahla záhrada je rozdelená na pestovateľskú a relaxačnú časť s malým altánkom na pitie poobednej kávičky .
3D obhliadku si možete pozrieť aj tu: https://my.matterport.com/show/?m=Z3EDcj3c5hg

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra