predaj rodinný dom Svätoplukovo

predaj rodinný dom Svätoplukovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Svätoplukovo

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Svätoplukovo, vzdialenej 12 km od Nitry. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 866 m2, v pokojnej uličke, mimo hlavnej cesty.
Konštrukciu domu tvorí pálená a nepálená tehla, interiér bol rekonštruovaný v roku 2012, jeho úžitková plocha je cca 80 m2.
Dispozícia: vstupná chodbička, kuchyňa s jedálenským kútom, obývacia izba, samostatná izba, kúpeľňa, toaleta, špajza. V lete je využívaná aj vonkajšia kuchynka s príjemným posedením.
Dom je napojený na inžinierske siete - elektrina, obecná voda, plyn. Kúrenie je riešené plynovými gamatkami a krbovou pieckou na drevo umiestnenou v obývačke.
Pozemok je kompaktný a veľmi dobre účelne využitý. V okolí domu sú vysadené a udržiavané okrasné dreviny poskytujúce príjemné prostredie na oddych a relax. K dispozícii je aj úžitková záhrada. Nachádza sa tu vlastná kopaná studňa využívaná na zavlažovanie záhrady, menší drevený záhradný domček (náraďovňa) a takisto parkovacia plocha pre 2-3 vozidlá.
Samotný stav domu poskytuje možnosť nasťahovania sa bez nutnosti akejkoľvek úpravy. Pre prípadné zväčšenie domu a dokončenie exteriéru je k dispozícii vyhotovená projektová dokumentácia.
Obec Svätoplukovo disponuje dostatočnou občianskou vybavenosťou - potraviny, škôlka, škola pre prvý stupeň, pošta. Vedľajšou strediskovou obcou sú Mojmírovce.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra