predaj rodinný dom Nitra, Mrázova

predaj rodinný dom Nitra, Mrázova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Mrázova

EXKLUZÍVNE iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Nitra-Dražovce, vzdialenej iba 5km od centra mesta Nitra.
Rodinný dom sa nachádza v poslednej ulici obce a leží priamo pod kostolíkom sv. Michala. Zadná časť pozemku má východ priamo ku kostolíku. Lokalita RD v obci ponúka výhľad na celú Nitru.
Tento 5 izbový poschodový rodinný dom je o výmere 238 m2 obytnej plochy a leží na pozemku s rozlohou 677 m2.

Spodná časť dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou, veľkým šatníkom (možnosť využitia ako plnohodnotná izba), detská izba, kúpeľňa spojená s WC cez ktorú je prechod do spálne. Zo spálne je východ na zimnú presklenú trasu. Kúpeľňa v spodnej časti je vybavená vaňou.

Poschodie dispozične pozostáva z chodby, z ktorej sa dostanete do dvoch samostatných podkrovných izieb, WC spojené s kúpeľňou vybavenou sprchovým kútom a vstup na pochôdzne podkrovie.
V celom dome majú izby veľkorysé rozmery vrátane spodnej kúpeľni.

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v r. 2007, kedy bola robená aj čiastočná prístavba, zateplenie celého domu 10cm plystyrén. Dom je napojený na obecnú vodu, kanalizácia je pred pozemkom na ktorú nie je napojený. Využíva sa žumpa s obsahom 17 m3. Plynová prípojka v dome nie je. Sú robené nové elektro rozvody, nové drevené okná, plávajúca podlaha, keramická dlažba, drevené interiérové dvere, drevené schodisko. Kúrenie je podlahové (chodba, detská izba) a radiátorové, zabezpečené kotlom značky ATMOS a vodu zohrieva el. bojler.

Exteriér je vybavený murovaným altánkom s murovaným krbom, parkovacie státie pre dve autá vo dvore, zámková dlažba. Do záhrady sa prechádza cez okrasnú skalku. Zo záhrady, kde nájdete detskú trampolínu a detský drevený domček je výhľad na celé mesto Nitra. Na pozemku nájdete aj pivnicu zabudovanú do svahu, využiteľnú ako vínna pivnica, či dielňa.

Mestská časť Dražovce má okrem výbornej dostupnosti do mesta aj dobrú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škola, škôlka, potraviny COOP Jednota, mini potraviny, MHD, MMD, pizzeria, pohostinstvo.
Zároveň aj výborná dostupnosť do automobilky Jaguar-LandRover, či už na pešo, kde je vybudovaný chodník pre peších priamo do závodu, ako aj autom.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Kontaktujte makléra