predaj rodinný dom Veľká Dolina

predaj rodinný dom Veľká Dolina

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľká Dolina

"REZERVOVANÉ" Realitná kancelária RE/MAX Family ponúka na predaj starší 4 izbový dom s úžitkovou plochou 120 m2 na 933 m2 pozemku v obci Veľká Dolina.
Nehnuteľnosť je prístupná z dvoch strán, pričom dom má vstup z hlavnej ulice a po dĺžke záhrady vedie vedľajšia ulica z asfaltu. Záhrada sa nachádza v okrajovej časti obce.
Stav: murovaný RD s eternitovou strechou je po čiastočnej rekonštrukcii, kde boli vymenené okná za plastové s vonkajšími žalúziami, inak pôvodný ale zachovalý stav, ktorý ponúka možnosti na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
IS: starší dom je napojený na plyn, elektriku, vodovod, žumpa
Dispozícia: vstupná chodba so štyrmi nepriechodnými izbami, ďalej vedie pozdĺž komory a končí v kuchyni. Z kuchyne je vstup do predsiene, z tejto vedú dvere do kúpeľne, samostatného WC a zadného východu.

Obec Veľká Dolina má škôlku, potraviny, je vzdialená len 2 km od obce Mojmírovce, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a od krajského mesta Nitra je vzdialená 18 km.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič