predaj rodinný dom Pohranice

predaj rodinný dom Pohranice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Pohranice

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Pohranice, ktorý je postavený na pozemku s výmerou 419 m2. Zastavaná plocha domu je 79 m2.
Dom bol postavený v 70-tych rokoch z pevných materiálov (kváder, tehla), je suchý, zdravý. V roku 2016 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené okná za plastové a zároveň aj vchodové dvere, podlahy, kuchynská linka, zrekonštruovaná bola kúpeľňa aj toaleta. Dom je obývateľný s možnosťou ďalšej rekonštrukcie.

Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa, 2 izby, kúpeľňa a samostatná toaleta. Dom je sčasti podpivničený. Disponuje aj podkrovným priestorom s možnosťou dobudovania ďalších dvoch izieb.
V dome sú zavedené všetky inžinierske siete - obecná voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Kúrenie je riešené plynovým kotlom, ktorý zabezpečuje radiátorové vykurovanie.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V obci sa nachádza občianska vybavenosť vrátane škôlky, ZŠ (1. stupeň), obchod, pošta, zdravotné stredisko, reštaurácia. Výhodou je aj výborná dostupnosť do mesta Nitra (10 min. autom).

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra